Współpraca

Firma Velo zaprasza do współpracy przedsiębiorców zajmujących się świadczeniem usług naprawy i serwisowania rowerów oraz części rowerowych. Wyposażamy punkty serwisowe w najwyższej jakości narzędzia, smary, środki do czyszczenia rowerów oraz części zamienne. Dzięki współpracy z naszą firmą i wykorzystywaniu specjalistycznych produktów serwisowych z naszej oferty, serwisy mają możliwość oferowania usług na najwyższym poziomie.

Jak wygląda współpraca?

Serwisom gwarantujemy stały dostęp do kilku tysięcy pozycji towarowych znajdujących się w naszym magazynie. Do wzajemnych kontaktów udostępniamy przyjazny system informatyczny. Zapewniamy opiekę przedstawicieli handlowych. Wspieramy naszych Partnerów organizując prezentacje i szkolenia techniczne dotyczące sprzedawanych produktów. Udostępniamy filmy instruktażowe dzięki którym serwisanci mogą  rozwiązywać pojawiające się problemy techniczne oraz pogłębiać swoją wiedzę.

Jestem zainteresowany nawiązaniem współpracy jako serwis rowerowy

 

Marki, które oferujemy dla serwisów rowerowych:

 

 

 

To marka bezwzględnie kojarzona z warsztatami i serwisami rowerowymi. Park Tool od 1963 roku oferuje profesjonalne narzędzia, będąc obecnie największym na świecie producentem przyrządów służących do serwisowania rowerów. Wyposażenie serwisu  w narzędzia Park Tool umożliwia wykonanie praktycznie  każdej  naprawy. Co roku firma wprowadza do swojej oferty nowe produkty dzięki którym serwisy mają możliwość naprawy i serwisowania nowych rozwiązań technologicznych stosowanych przez producentów rowerów.
 

Finish Line to producent specyfików przeznaczonych do konserwacji rowerów. W swojej ofercie posiada najwyższej jakości oleje, smary, odtłuszczacze, płyny hamulcowe i narzędzia, które specjalnie na potrzeby serwisów rowerowych dostępne są w większych opakowaniach. Do produkcji wszystkich produktów stosuje się składniki nietoksyczne, biodegradowalne lub wysoce degradowalne ulegajace biologicznemu rozkładowi maksymalnie do 28 dni. Używanie środków Finish Line przez mechaników poprawia komfort ich pracy i umożliwia wykonywanie napraw na najwyższym poziomie. 
 

 

Sapim to producent nypli i szprych o prawie 100-letniej tradycji na rynku rowerowym. W swojej ofercie posiada produkty wytwarzane z najwyższej jakości stali dla zapewnienia najlepszych parametrów i osiągów. Dostępne w opakowaniach zbiorczych w bardzo szerokiej gamie rozmiarów oraz w dwóch opcjach kolorystycznych (srebrne i czarne). Poza szprychami dostępne są także narzędzia i akcesoria umożliwiające profesjonalne zaplatanie oraz centrowanie kół. Do Państwa dyspozycji dostępny jest także kalkulator długości szprych oraz poradnik serwisowy Sapim. 

Pancerze, linki, końcówki i inne części zamienne serwisant musi mieć zawsze pod ręką. Accent to marka kojarzona głównie z rowerami, częściami czy odzieżą rowerową, ale właśnie z myślą o serwisach powstała bogata oferta pancerzy, linek i końcówek z różnych materiałów i w różnych wersjach kolorystycznych. Accent proponuje także dętki serwisowe we wszystkich rozmiarach oraz wiele części wymiennych przydatnych podczas napraw.

 

 

Producent topowych hamulców tarczowych obecny na rynku od wielu lat. Prekursor rozwiązań inspirowanych doświadczeniem pozyskanym z innych branż, w których udziela się firma. Jedna z pierwszych firm, która zdecydowała się na wprowadzenie hamulców tarczowych w wyczynowym kolarstwie górskim. Posiada bardzo szeroki zasób dokumentów technicznych oraz informacji dotyczących przeglądów oraz napraw hamulców tarczowych. Pozyskana wiedza oraz nabyte umiejętności pozwalają na serwisowanie praktycznie każdego hamulca hydraulicznego dostępnego na rynku.

 

 

 

Producent wysokiej jakości widelców amortyzowanych przeznaczonych do różnych odmian kolarstwa (XC, Enduro, Dirt, DH). Prekursor innowacyjnych technologii oraz rozwiązań stosowanych w amortyzacji praktycznie po dzień dzisiejszy. Posiada bardzo szeroką bazę dokumentów technicznych oraz filmów instruktarzowych pozwalających na serwis topowych widelców dostępnych na rynku. W swojej ofercie posiada szeroką gamę części zamiennych oraz eksploatacyjnych do naprawy i przeglądów amortyzatorów przednich i tylnych.

 

 

Widelce amortyzowane przeznaczone do jazdy w zróżnicowanym terenie. Charakteryzują się doskonałym stosunkiem jakości do ceny przez co stosowane są rowerach wielu znanych producentów rowerów. Wiedza i doświadczenie pozwoliła marce RST na stworzenie bardzo uniwersalnych rozwiązań z dziedziny amortyzacji, które stosowane są aktualnie na rynku rowerowym. Wybór marki RST to dostęp do rysunków technicznych, filmów instruktażowych oraz manuali pozwalających zdobyć wiedzę i doświadczenie, które umożliwią serwisowanie praktycznie każdego widelca na rynku.

 

Connex to marka niemieckiej firmy Wipperamn, producenta najwyższej jakości łańcuchów z ponad 120 letnim doświadczeniem w branży rowerowej. Wszystkie łańcuchy produkowane są ze stali o najwyższej jakości w najnowocześniejszych zakładach produkcyjnych. Każdy nowy model przed wprowadzeniem do sprzedaży zostaje dokładnie przetestowany w zakładach testowych Connex’a. Produkty Connex’a dostępne są w opakowaniach zbiorczych w każdym rozmiarze. Łańcuchy są kompatybilne z odpowiednimi systemami napędu Shimano, Sram oraz Campagnolo. Ponadto w ofercie producenta znajdują się narzędzia do rozkuwania oraz przyrządy do sprawdzania naciągu łańcucha.

 

Dla tych z Państwa, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności z zakresu naprawy, konserwacji i modernizacji rowerów rekomendujemy wzięcie udziału w profesjonalnych szkoleniach dla mechaników rowerowych organizowanych przez Centrum Szkoleniowe Mechaników Rowerowych.

 

 

Czy ten artykuł był pomocny?

To wspaniale!

Dziękujemy za opinię

Przepraszamy, że nie udało nam się pomóc!

Dziękujemy za opinię

Daj nam znać, jak możemy ulepszyć ten artykuł!

Wybierz co najmniej jeden powód
Wymagana weryfikacja captcha.

Wysłano opinię

Doceniamy Twój wysiłek i postaramy się naprawić artykuł